Rekuperácia

Nordic S

Prekonáva všetko doposiaľ poznané

Energeticky účinné a ultra tiché švédske rekuperačné jednotky Nordic  S, sú najnovšou modelovou radou vetracích systémov určených do všetkých typov podnebia. Do domov dodávajú vzduch, ktorý je teplotne vyvážený, filtrovaný a čerstvý.

Modely sú konštruované tak, aby v prípade užívateľského servisu boli jednotlivé komponenty prístupné bez použitia montážneho náradia.  Jednotky môžete regulovať mobilnou aplikáciou FlexitGO, navyše bezplatným registrovaním sa do CLOUD systému získate možnosť ovládať všetko externe, mimo domácej wifi siete.

Elegantný a čistý vzhľad

Pri návrhu produktov pozeráme na ich celkové pôsobenie v interiéri. Je dobré ak systémy príjemne ladia s priestorom.

Preto sú všetky naše produkty navrhnuté tak, aby maskovali neestetické potrubia a potrebnú kabeláž. Výsledkom je čistá technická miestnosť, ktorá tak získa aj iné využitie.

Vetranie bez hluku motorov

Rýchla návratnosť a zdravé bývanie

Vysoká účinnosť

Rotačný výmenník celoročne zabezpečuje najvyšší spätný zisk kúrenia chladenia a vlhkosti.

Správna vlhkosť

Jednotka na rozdiel od protiprúdneho výmenníka okrem teploty vracia aj vlhkosť.

Filtrácia HEPA

Kombináciou kvalitných filtrov triedy ePM1 55% (F7) a doplnkovej uhlíkovej filtrácie Sona dosiahnete filtračnú úroveň HEPA filtrov.

Úplne tichá

Použitím najnovšej technológie motorov je  úroveň hluku pod 40 dB(A) aj  pri maximálnom prevádzkovom výkone.

Žiaden polystyrén

Vnútro jednotky je celokovové a ľahko prístupná na čistenie.  Dnes už vieme, že rekuperačné jednotky s polystyrénovým vnutrom je po čase nemožné vyčistiť.

Mobilná aplikácia

Intuitívne ovládanie Vám jednoducho pomôže urobiť si prehľad a ovládať všetky funkcie systému v dome. A to aj cez vzdialený prístup CLOUD

Dlhá životnosť

Jednotka je navrhnutá z najkvalitnejších komponentov a ľahký prístup na čistenie zabezpečuje extrémne dlhú životnosť. Nízka spotreba ventilátorov a lacné náhradné filtre umožňujú rýchlu návratnosť.

Široké príslušenstvo

K jednotke je možné doplniť širokú škálu príslušenstva. Bezdrôtové čidla CO2, vlhkosti, pohybu alebo tlaku umožňujú rozšíriť ovládanie aj keď ste si nepripravili kábel.

Koľajnicový systém umožňuje

Ľahké čistenie

Takmer všetky komponenty su uložené na kolajnicovom systéme, ktorý umožňuje veľmi rýchlo rozobrať celú jednotku. Ostane vám tak prázdna skrinka, ktorú dokážete veľmi ľahko vyčistiť.

Pravidelné čistenie je základ pre udržanie zdravej ventilácie, preto si uvedomujeme že to musí byť veľmi jednoduché a prístupné.

Mobilná aplikáciaFlexit GO

Zariadenia Flexit viete pohodlne ovládať cez mobilnú aplikáciu Flexit GO. Podporované sú Android aj iOS systémy.

Ak je domácnosť pripojená na internet, jednotku viete ovládať kdekoľvek na svete. CLOUD viete využiť na rýchly servis alebo technické poradenstvo. Technik má možnosť nastaviť Vašu jednotku na diaľku.

Bezplatný CLOUD

Vďaka nemu, budete môcť jednotku ovládať všade kde to potrebujete. V prípade kontroly viete umožniť technikom ladiť systém na diaľku.

Android aj iOS

Mobilná aplikácia Flexit GO umožňuje pohodlne obsluhovať systém NORDIC S a EcoNordic. Jednoducho si nastavíte potrebný režim, výkon alebo teplotu.

Notifikácie

Aplikácia vďaka notifikáciám upozorňuje hláseniami na stav a servisné intervaly, aby ste mali vo svojom dome vzduch stále dokonale čistý.

VENTOO

Zaujali Vás naše riešenia ?

Nechajte si vypracovať bezplatnú cenovú ponuku

Mám záujemPošli stránku / odkaz známemu

Súbory na stiahnutie

Nordic rekuperácie katalóg


Nordic S katalóg


Nordic S2 produktový list

Nordic S2 užívateľský manuál


Nordic S3 produktový list

Nordic S3 užívateľský manuál


Nordic S4 produktový list

Nordic S4 užívateľský manuál


Flexit GO


Nordic-Voľné chladenie princíp

Nordic-Kalendár nastavenia

Nordic-Požadovaná teplota privádzaného vzduchu

Nordic Regulácia vonkajšou teplotou-princíp

Nordic-Rekuperácia chladu-princíp

Nordic-Digital Input-Zapojenie